استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

هدف اصلی از ارائه پایان نامه در تحصیلا تکمیلی گرفتن نمره خوب از پایان نامه می باشد. به همین جهت برای گرفتن نمره خوب از پایان نامه دانشجویان باید نسبت به استخراج مقاله داخلی و خارجی از پایان نامه خود اقدام کنند. بسیاری از اساتید راهنما مقاله را به دانشجویان گوشزد نمی کنند و در روز دفاع دانجو به مشکل برخورده و نمره وی از ۲۰ حساب نمی شود. در این زمینه هر دانشگاهی قوانین خاص خود را داشته و برای مقاله در ژورنال های مختلف و با توجه به نوع مقاله ISI، ISC، مقاله علمی پژوهشی، مقاله علمی ترویجی و سایر مقاله ها نمرات خاص خود را اعمال می کنند.

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری باید بدانند که از پایان نامه به دادن یک مقاله اکتفا نکنند که بتوانند رزومه خود را هم در عین گرفتن نمره خوب از پایان نامه غنی کنند. در برخی موارد از پایان نامه حتی در سطح کارشناسی ارشد هم چندین مقاله داخلی و خارجی می توان به ژورنال های معتبر علمی فرستاد و لین باعث می شود که دانشجو اطمینان بیشتری برای رفتن به مقاطع بالاتر داشته باشد.

همچنین نوع ژورنال هم می تواند در دادن نمره برای پایان نامه رشته های مختلف همچون پایان نامه مدیریت، کارآفرینی، روانشناسی عمومی و بالینی، فناوری اطلاعات و حسابداری مهم باشد. بسیاری از ژورنال ها در لیست سیاه قرار دارند و دانشجویان باید به این نکته توجه کنند. هر ساله وزارت علوم لیست ژورنال های مورد قبول و آنهایی که در لیست سیاه قرار دارند را می دهد و دانشجویان می توانند از آن استفاده کنند.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *